نیکان پارت

بعد از چندین سال تجربه در بازار فروش اینترنتی کالا، در سایت دیجیکالا و مشابه های آن و با بررسی دغدغه، نیاز و در نتیجه استقبال شما مشتریان عزیز، بر آن شدیم تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی قطعات اصلی خودرو کار خود را گسترش دهیم. در آغاز سال (۱۴۰۰) فروشگاه اینترنتی نیکان پارت تاسیس گردید. تلاش ما بر این است با تامین کالا با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تجربه لذت بخشی از خرید اینترنتی را محقق کنیم. همچنین با بررسی دقیق محصولات و مشاوره خرید به شما عزیزان سعی در انتخاب بهترین محصول از برندهای معتبر از قطعه سازان رسمی ایرانخودرو و سایپا هستیم. از اعتماد شما سپاسگذاریم.

 

ارزش ها

ما متوجه و متمركز بر مشتری هستیم برای كاركنان و كار تیمی ارزش قائلیم ، به نوآوری بها می دهیم و خود را ملزم به بهبود مستمر در کار می دانیم و تاكید داریم اطلاعات و آگاهی ما در حوزه های كاری خود باید به روز باشد.

 

ماموریت

هم ترین ماموریت‌های ما عبارت است از: آگاه کردن مشتریان قبل از خرید، ارائه با کیفیت ترین محصولات، رقابتی ترین قیمت‌ها و قابل اتکاترین خدمات پس از فروش به مشتریان و تحقق رضایتمندی مشتریان، ارتباط مستقیم با بهترین تامین کنندگان ایرانی و جهانی